Już tylko chwilka...
Endermologia

Jędrne pośladki

Idealna pupa to nie tylko zasługa  noszenia specjalnej bielizny, ćwiczeń i właściwej diety. To również efekt odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów, które modelują, podnoszą i ujędrniają pośladki. Hitem dziś są specjalne nici liftingujące oraz lipomasaż.

W utrzymaniu idealnej pupy pomagają odpowiednie ćwiczenia, np. przysiady ze sztangą, odpowiednia liftingujące bielizna oraz specjalne zabiegi, które ujędrniają pośladki,  podnosząc i wypełniając je. Także Polki chętnie sięgają po zabiegi liftingujące i ujędrniające, a także zabiegi likwidujące nadmiar tłuszczu i cellulit.

Popularne są także zabiegi modelujące, które oprócz pupy obejmują także biodra i okolice brzucha, zmieniając proporcje sylwetki.

Z cellulitem na udach i pupie bardzo efektywnie radzi sobie Lipomassage. Zabieg dzięki stymulacji naturalnego procesu lipolizy, czyli uwalniania nadmiaru tłuszczu z organizmu,  pobudza skórę do produkcji elastyny i kolagenu, ujędrniając skórę pupy i modelując jej kształt, a co najważniejsze, likwidując nielubianą „pomarańczową skórę”.

Lipomasaż usuwa nawet 70% tłuszczu w dolnych partiach ciała, zmniejsza także obwód bioder nawet o 3,5 cm.

Dodaj komentarz